En Yükseğe Taşıyoruz

Eşyalarınızı daha güvenli ve daha ekonomik olarak taşımamızı ister misiniz?
25. kata kadar Asansörlü taşıma yapıyoruz. Nasıl mı?

Mersin'de her geçen yıl müstakil dairelerin yerini yüksek binaları bırakması nakliye firmalarını hizmeti sunmaya zorlamıştır. 2019 yılından beri Mersin'de asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmalar ile bu iş her geçen gün artmıştır.

Şuan da tam olarak 25. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma araçlarımızla en yüksek binalara bile saniyeler içinde eşyalarını ulaştırmaktayız. Genellikle binaların arasında mesafelerin olması ile hemen hemen her yüksek binaya rahatlıkla yük asansörü kurulabilmektedir. Bu sayede taşınacağınız veya taşındığınız yerde ne merdiven dairesine ne eşyalarınıza zarar gelmeden binanın dış cephesinden kurulan sistemimizle taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Her iki taraf için de karlı bir iş olan hizmetimizden her türlü ev nakliyesi, iş yeri, ofis mobilyaları veya parça yük taşımacılığı gibi işlemleriniz için faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Hülya SAÇAR

    - 28 Ağustos 2018 20:32

    İhsan Bey’e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Eşyalarımız yüksek kata çıkacaktı, rüzgarlı havada bile çekinmeden yükümüzü kırmadan dökmeden en küçük bir zarar vermeden taşıdılar. Hayırlı işler bol kazançlar. Çiçek Nakliyatı tavsiye edeceğim.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.